Céljaink 2022-ben

Az egyesület alapszabály szerinti céljai:
Szentkirályszabadja község kulturális életének,
sport és szabadidős tevékenységének,
természet- és környezetvédelmének
élénkítése, előmozdítása.

Különlegességünk: a papírsárkány építés-reptetés,
és a szabadban eltöltött idő népszerűsítése.

Az egyesület céljai megvalósítása érdekében  az alábbi közhasznúnak minősülő közfeladatokat végzi:

A közösségi kulturális hagyományok, értékek ápolása, a lakosság életmódja javítását szolgáló kulturális célok megvalósítása, művészeti értékek létrehozásának és megőrzésének segítésehelyi közművelődési tevékenység támogatása, kulturális örökség helyi védelme, a helyi közművelődési tevékenység támogatásatelepülési környezet tisztaságának helyreállítása, fenntartása, környezet és természetvédelem, állatvédelemaz egészséges életmód és a szabadidősport gyakorlása feltételeinek megteremtése, sportfinanszírozás, a gyermek és ifjúsági sport, a hátrányos helyzetű társadalmi csoportok, valamint a fogyatékosok sportjának támogatása.


Az idei évre tervezett főbb programok és előzetes dátumok:

Április 8. 17.30 – Baráti Kör összejövetele ( – tisztújító éves közgyűlésssel egybekötve )

Április 13. 16.00Húsvéti játszóház

Május 13. vagy 14. – Föld Napja – akadályverseny

Szeptember 3. – XXV. Sárkányok Napja http://szbke.hu/sarkanyok-napja/

Október 27. 16.00 – Tökjó Nap

December 15. 16.00 – Adventi játszóház

Rendezvényeink lebonyolításához mindig jól jön a plusz segítség, ezért életkortól függetlenül várjuk azok jelentkezését akik egyetértenek egyesületünk céljaival, és azt személyes közreműködésükkel vagy anyagi támogatásukkal elősegítenék

Szívesen fogadunk önkénteseket, várjuk a diákok jelentkezését is akik a kötelező 50 óra társadalmi munka keretében szeretnének feladatokat vállalni rendezvényeink szervezésében és lebonyolításában. 

Kérjük támogassanak bennünket adójuk 1 % -ának felajánlásával: 
Adószámunk: 18926899–1–19
http://szbke.hu/2021/04/05/ado-1-szamunk-18926899-1-19/

Programjainkról az információk, fényképek, élménybeszámolók megtalálhatóak egyesületünk honlapján a www.szbke.hu valamint a www.facebook.com/szbke oldalon. Felajánlásaikkal, ötleteikkel és program javaslatukkal, keressenek fel bennünket elérhetőségeinken:
Tel: 06-30-416-5550 , e-mail: szbaratikor@gmail.com